Főnix Ingatlan

Elérhetőség
Főnix IngatlanÜzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 200
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó egy hibamentes, felújított lakás XI. Kerület, Sasad legkedveltebb részén – BEREGSZÁSZ UTCA!
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
2 050 000 Ft/m2
Teljesen felújított csepeli lakás eladó!
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
1 248 684 Ft/m2
RÓZSAKERT KÖZELÉBEN ELADÓ 60 NM-ES LAKÁS
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 123 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 125 Є
2 065 000 Ft/m2
Eladó Gyálon egy könnyűszerkezetes családi ház, panellakás áráért!
Gyál
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 239 554 Є
704 918 Ft/m2
Nagypolgári lakás a Duna-partnál, 149 m²-es, akár 3 lakássá alakítható!
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
1 073 154 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ CSENDES KÖRNYEZETBEN – GARÁZZSAL, HŐSZIVATTYÚVAL!
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 269 916 Є
865 179 Ft/m2
Belvárosi felújított lakás kiadó!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 170 000 Ft
Kalkulált ár: 474 Є
3 778 Ft/m2
Eladó panellakás Gödöllőn örökpanorámával
Gödöllő
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є
1 042 029 Ft/m2
Prémium életérzés Nyíregyháza egyik legkedveltebb lakóparkjában!
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
800 000 Ft/m2
Azonnal költözhető, világos lakás eladó a XIII. kerületben
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 231 198 Є
1 596 154 Ft/m2
Prémium kategóriás, új építésű otthon eladó Nyíregyházán!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
727 941 Ft/m2
Eladó ikerház Nyíregyháza kedvelt lakóövezetében
Nyíregyháza
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 195 Є
836 207 Ft/m2
Eladó újszerű, kertkapcsolatos lakás hatalmas garázzsal Fótújfalun!
Fót
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 326 563 Ft/m2
Örs vezér tér közelében földszinti lakás saját parkolóval – kiváló lehetőség!